Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

Rafael Nadal hírek

[2017-11-26] Nadal kártérítést kap
A világelső teniszezőt Roselyne Bachelot rágalmazta meg tavaly egy interjú során. Bachelot akkor azt nyilatkozta, hogy Nadal 2012-ben valószínűleg pozitív doppingminta miatt hagyott ki 7 hónapot. Nadal ebben az időszakban sérüléssel bajlódott, így a rágalmazás miatt a Nemzetközi Teniszszövetséghez (ITF) fordult. A játékos kérte, hogy hozzák nyilvánosságra a doppingvizsgálatok eredményét. Nadal tisztázta magát, a francia ex-miniszter pedig 10 ezer eurós kártérítést fizethet számára. A világelső teniszjátékos bejelentette, hogy az így befolyt összeget jótékony célokra fordítja majd Franciaországban.
[2017-11-15] Nadal sérülése miatt feladta a világbajnokságot is
A világelső játékos gyűjteményéből még mindig hiányzik a vb-cím, de ez továbbra is várat magára. Nadal idén kénytelen volt feladni a párizsi tenisztorna negyeddöntőjét a térsérülése miatt, ezért kétséges volt az is, hogy indul-e a londoni ATP-világbajnokságon. Nadal végül játszott, de a Goffin elleni mérkőzés során érezte, hogy nem tudja hozni a tőle elvártakat. A 2 óra 41 percig tartó mérkőzés 7:6, 6:7, 6:4-es eredménnyel zárult a belga David Goffin javára. Nadal sérülése miatt visszalépett és átadta helyét honfitársának Pablo Carreno Bustának.
[2017-11-07] Nadalal sem kivételeznek, ha a biztonságról van szó
A világelső Rafael Nadal sem mehet csak úgy át a biztonsági ellenőrzésen. Annak ellenére, hogy mindenhol Nadalt ábrázoló plakát volt látható a tenisztorna helyszínén az őr még a világsztár nevét is megkérdezte. A felvétel a párizsi tenisztornán készült:

» Videó: Nadalt megállítja a biztonsági őr
[2017-11-06] Nadal ismét sérült
A világelső térsérülése miatt visszalépett a Filip Krajinovic elleni negyeddöntőtől, így nem folytatja a 4,27 millió euró összdíjazású párizsi férfi tenisztornát.
[2017-10-23] Nem Nadal nyert Sanghajban
A világranglista első helyén álló Rafael Nadal nem tudott nyerni az 5,9 millió dollár összdíjazású sanghaji keménypályás tenisztornán. A győztes idén Federer lett. A játékos a döntőben 6:4, 6:3-as győzelmet aratott Rafael Nadallal szemben.

[2017-10-11] 75. tornagyőzelmét aratta Nadal
A kínai nyílt teniszbajnokság döntőjében Nick Kyrgios ellenfeleként két szettben diadalmaskodott, így megnyerte a tornát. Rafael Nadal ezzel az eredménnyel tovább növelte az előnyét a virágranglistán második helyen szereplő Federerrel szemben.
[2017-10-06] A világelső már az elődöntőben
Rafael Nadal a pekingi nyílt teniszbajnokságon bejutott a legjobb négy közé. A negyeddöntőben az amerikai Isner ellenfele volt, a játszmák 6:4, 7:6-ra végződtek, de a rövidítésben Nadal 7-0-ra verte ellenfelét.
[2017-09-26] Rafael Nadal és Roger Federer egy csapatban játszott
A két világsztár szombaton a Laver kupán találkozott a prágai O2 Arénában. Nadal és Federer leginkább riválisként lépnek pályára, most azonban a közös sikerért küzdöttek. A Ryder Kupa mintájára megszervezett Laver Kupán az európai csapatot a svéd Björn Borg, az amerikait John McEnroe vezette. A három játéknapon három egyes és egy páros mérkőzést tartottak. Nadal mindhárom napon pályára lépett. Az első mérkőzésen Isner ellen játszott, melynek eredménye 5:7, 6:7 (1-7) lett, majd Sock ellen nyert 6:3, 3:6, 11:9-re. Rafael Nadal Roger Federerrel Jack Sock és Sam Querrey ellenfeleként is pályára lépett, ez a mérkőzés 6:4, 1:6, ill. a 10 pontig tartó rövidítés eredménye 10:5 lett. Mindkét játékos számára feledhetetlen volt a nap, élvezték a közös játékot és azt is, hogy most nem ellenfelek voltak. Nadal a sajtótájékoztatón azt is elmondta, hogy a közönség fantasztikus volt és szerencsésnek érzi magát, hogy részese lehetett ennek a történelmi pillanatnak. A Laver Kupa idén debütált először, jövőre az Egyesült Államokban rendezik majd meg.

Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2017, rafaelnadal.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Copy Con | Roger Federer | Fernando Alonso | FC Barcelona | Iker Casillas | Az összes rajongói oldalunk listája